HUMAN RESOURCES RECRUITING

  Candidatul ideal

Te asteptam in echipa noastra daca ai:

  • Pasiune pentru domeniul HR;
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara minim 2 ani;
  • Cunostinte de limba franceza si engleza constituie avantaj;
  • Excelente abilitati de comunicare si organizare.

Descrierea jobului

  • Asigura popularizarea posturilor vacante in vederea incadrarii lor cu personal de specialitate;
  • Organizeaza desfasurarea interviurilor;
  • Participa la selectia candidatilor;
  • Aplica metode inovative de recrutare a candidatilor;
  • Realizeaza formalitatile de incadrare in munca a candidatilor declarati admisi;
  • Realizeaza formalitatile de incetare a relatiilor contractuale de munca;
  • Tine evidenta de personal;
  • Intocmeste deciziile de personal;
  • Intocmeste documentele de personal cu ocazia modificarii, suspendarii sau incetarii contractului individual de munca;
  • Participa la targurile fortei de munca in vederea recrutarii de personal.